Spartan Projektowanie Spartan Wykonawstwo Spartan Nadzory budowlane

O SPARTANACH

Pierwsze wzmianki o nas można znaleźć od roku 2012. Jesteśmy jednocześnie biurem projektowym - architektoniczno – konstrukcyjnym, firmą wykonawczą i firmą świadczącą usługi z zakresu nadzorów budowlanych. Działamy głównie w rejonie województwa podkarpackiego. Codziennością są dla nas wszelkiego rodzaju prace związane z dziedziną pt: budownictwo...

Opracowanie projektów budowlanych, kompletowanie dokumentacji, realizacja obiektów od podstaw do końcowego etapu – jaki stanowią prace wykończeniowe, nadzór budowlany nad prowadzonymi pracami... tym się zajmujemy.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Solidna i ugruntowana wiedza wyniesiona z doświadczeń zdobytych na budowach i w biurze projektowym, dokładność realizacji zadań, terminowość wykonania powierzonych prac – to tylko niektóre cechy pozwalające sprawnie opracować dla naszych klientów projekt czy zrealizować zadany zakres prac budowlanych. Potrafimy wyciągać właściwe wnioski z konsultacji z klientem, doradzić – gdy jest to oczekiwane i rozwiać wszelkie wątpliwości – jakie w trakcie prac niewątpliwie się pojawią.

W jaki sposób pracujemy?
Jest to dobre pytanie, na które odpowiemy szczegółowo – w miarę naszych mozliwości. Współpraca z nami dzieli się na kilka etapów. Każdy etap jest równie ważny w kolejnych, następujących po sobie procesach: projektowania, wykonawstwa i objętego przez nas nadzoru budowlanego. Dla omówienia każdego z etapów należy poświęcić odpowiednią ilość czasu.

W celu poznania szczegółów z zakresu projektowania POBIERZ PLIK
W celu poznania szczegółów z zakresu wykonawstwa POBIERZ PLIK
W celu poznania szczegółów z zakresu nadzorów budowlanych POBIERZ PLIK

REALIZACJE

Ponieważ oferujemy państwu usługi w zakresie: projektowania, wykonawstwa i nadzorów budowlanych i ponieważ są to trzy gałęzie mogące tworzyć całość ale również funkcjonować niezależnie - przedstawiamy państwu nasze realizacje w trzech kolejnych odsłonach:
- projektowanie
- wykonawstwo
- nadzory budowlane ..

» ZOBACZ